215/45R18 93Y PILOT SPORT 4 XL

MICHELIN
-10%

215/45R18 93Y PILOT SPORT 4 XL

215/45R18 93Y PILOT SPORT 4 XL

9,774.00 ден

На лагер

9,774.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022042 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4

Тежински индекс

93

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: