215/65 R17 99V Proxes Comfort

TOYO
-10%

215/65 R17 99V Proxes Comfort

215/65 R17 99V Proxes Comfort

6,669.00 ден

На лагер

6,669.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500742 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES COMFORT

Додадовте производ во Вашата кошничка: