215/65R17 103V E PRIMACY XL

MICHELIN

215/65R17 103V E PRIMACY XL

215/65R17 103V E PRIMACY XL

11,410.00 ден

На лагер

11,410.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501499 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

E PRIMACY

Тежински индекс

103

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: