215/65R16C 109/107R CVC 100

CONTINENTAL

215/65R16C 109/107R CVC 100

215/65R16C 109/107R CVC 100

10,420.00 ден

На лагер

10,420.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008553 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiVanContact 100

Тежински индекс

109/107

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: