215/65R16 98H N’blue HD Plus

NEXEN

215/65R16 98H N’blue HD Plus

215/65R16 98H N’blue HD Plus

5,770.00 ден

На лагер

5,770.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500614 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-blue HD Plus

Додадовте производ во Вашата кошничка: