215/65R16 98H UltraContact

CONTINENTAL

215/65R16 98H UltraContact

215/65R16 98H UltraContact

8,810.00 ден

На лагер

8,810.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500260 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

UltraContact

Додадовте производ во Вашата кошничка: