215/65R16C 109/107T CRoadian CT8

NEXEN

215/65R16C 109/107T CRoadian CT8

215/65R16C 109/107T CRoadian CT8

6,880.00 ден

На лагер

6,880.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503739 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

ROADIAN CT8

Тежински индекс

109/107

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: