215/65R16C 109/107T (106T) MPS400 Varian

MATADOR
-5%

215/65R16C 109/107T (106T) MPS400 Varian

215/65R16C 109/107T (106T) MPS400 Varian

7,904.00 ден

На лагер

7,904.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500426 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

За сите сезони

Бренд

MATADOR

Шара

MPS400 VariantAW 2

Тежински индекс

109/107

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: