215/65R16C 109T CELSIUS CARGO

TOYO

215/65R16C 109T CELSIUS CARGO

215/65R16C 109T CELSIUS CARGO

7,980.00 ден

На лагер

7,980.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501435 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

TOYO

Шара

CELSIUS CARGO

Тежински индекс

109

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: