215/70R16 100H SUV SNOW RI

RIKEN

215/70R16 100H SUV SNOW RI

215/70R16 100H SUV SNOW RI

7,050.00 ден

На лагер

7,050.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013559 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

70

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Suv Snow

Тежински индекс

100

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: