215/75R16C 113/111R CARGOSPEEDEVO RI

RIKEN

215/75R16C 113/111R CARGOSPEEDEVO RI

215/75R16C 113/111R CARGOSPEEDEVO RI

6,140.00 ден

На лагер

6,140.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503976 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

75

Дијаметар

R16C

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

CARGOSPEED

Тежински индекс

113/111

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: