215/75R16C 113/111R EUROVAN A/S 365 8PR

OUTLET 2021
GENERAL TIRE
-50%

215/75R16C 113/111R EUROVAN A/S 365 8PR

215/75R16C 113/111R EUROVAN A/S 365 8PR

3,805.00 ден

На лагер

3,805.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021971-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

75

Дијаметар

R16C

Сезона

За сите сезони

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

EUROVAN A/S 365

Тежински индекс

113/111

Брзински индекс

R

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: