225/40 R18 92Y Celsius AS2

TOYO

225/40 R18 92Y Celsius AS2

225/40 R18 92Y Celsius AS2

7,980.00 ден

На лагер

7,980.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500744 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

TOYO

Шара

Celsius AS2

Додадовте производ во Вашата кошничка: