225/40R18 92Y ALL SEASON XL RI

RIKEN

225/40R18 92Y ALL SEASON XL RI

225/40R18 92Y ALL SEASON XL RI

4,620.00 ден

На лагер

4,620.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500679 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

RIKEN

Шара

All Season

Додадовте производ во Вашата кошничка: