225/40R18 92V TS850 P XL

OUTLET 2020
CONTINENTAL
-25%

225/40R18 92V TS850 P XL

225/40R18 92V TS850 P XL

8,445.00 ден

На лагер

8,445.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008960-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

92

Брзински индекс

V

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: