225/40R18 92W CSC5 SSR MOE XL

CONTINENTAL

225/40R18 92W CSC5 SSR MOE XL

225/40R18 92W CSC5 SSR MOE XL

9,380.00 ден

На лагер

9,380.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016233 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ConitSportContact 5

Тежински индекс

92

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: