225/45R18 95H GREEN-Max Winter UHP

LING LONG

225/45R18 95H GREEN-Max Winter UHP

225/45R18 95H GREEN-Max Winter UHP

4,160.00 ден

На лагер

4,160.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504928 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN-Max

Тежински индекс

95

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: