225/45R18 95V FR ALT WIN 3 XL

GENERAL TIRE

225/45R18 95V FR ALT WIN 3 XL

225/45R18 95V FR ALT WIN 3 XL

6,660.00 ден

На лагер

6,660.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013907 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Winter 3

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: