235/45R18 94V WSZer3 Seal Inside

TAURUS

235/45R18 94V WSZer3 Seal Inside

235/45R18 94V WSZer3 Seal Inside

13,490.00 ден

На лагер

13,490.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021492 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: