225/50R18 99V TS830P SSR XL*

CONTINENTAL

225/50R18 99V TS830P SSR XL*

225/50R18 99V TS830P SSR XL*

15,620.00 ден

На лагер

15,620.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013808 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

TS830P SSR

Додадовте производ во Вашата кошничка: