225/55R16 95H WINTER TA

TAURUS

225/55R16 95H WINTER TA

225/55R16 95H WINTER TA

5,170.00 ден

На лагер

5,170.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015332 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter

Тежински индекс

95

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: