225/55R17 101H KRISALP HP3 XL

KLEBER

225/55R17 101H KRISALP HP3 XL

225/55R17 101H KRISALP HP3 XL

7,080.00 ден

На лагер

7,080.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016034 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

KLEBER

Шара

Krisalp HP3

Тежински индекс

101

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: