225/55R17 97H WinterContact TS870 P

CONTINENTAL

225/55R17 97H WinterContact TS870 P

225/55R17 97H WinterContact TS870 P

11,550.00 ден

На лагер

11,550.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023275 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

97

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: