225/55R17 101V OB944 XL

TOYO

225/55R17 101V OB944 XL

225/55R17 101V OB944 XL

8,360.00 ден

На лагер

8,360.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023205 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OB944

Тежински индекс

101

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: