225/55R18 102V SUV SNOW XL RI

RIKEN

225/55R18 102V SUV SNOW XL RI

225/55R18 102V SUV SNOW XL RI

8,000.00 ден

На лагер

8,000.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501799 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Suv Snow

Тежински индекс

102

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: