225/55R18 102V WinterContact TS870P XL

CONTINENTAL

225/55R18 102V WinterContact TS870P XL

225/55R18 102V WinterContact TS870P XL

12,960.00 ден

На лагер

12,960.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023269 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

102

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: