225/55R18 102V SUV WINTER XL TA

TAURUS

225/55R18 102V SUV WINTER XL TA

225/55R18 102V SUV WINTER XL TA

8,350.00 ден

На лагер

8,350.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501595 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Suv Winter

Тежински индекс

102

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: