225/55R18 102V MP93 Nordicca XL FR

MATADOR
-10%

225/55R18 102V MP93 Nordicca XL FR

225/55R18 102V MP93 Nordicca XL FR

8,469.00 ден

На лагер

8,469.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503051 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

MATADOR

Шара

MP93 Nordicca

Тежински индекс

102

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: