225/55R19 103V PILOT ALPIN PA5 SUV XL

MICHELIN
-10%

225/55R19 103V PILOT ALPIN PA5 SUV XL

225/55R19 103V PILOT ALPIN PA5 SUV XL

17,370.00 ден

На лагер

17,370.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 005230 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin PA5 SUV

Тежински индекс

103

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: