225/55R19 99V PILOT SPORT 4 SUV

MICHELIN

225/55R19 99V PILOT SPORT 4 SUV

225/55R19 99V PILOT SPORT 4 SUV

14,020.00 ден

На лагер

14,020.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019398 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4 SUV

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: