225/55R19 99W RXQUEST SU01

OUTLET 2019
ROADX
-20%

225/55R19 99W RXQUEST SU01

225/55R19 99W RXQUEST SU01

4,056.00 ден

На лагер

4,056.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019138-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX QUEST SU01

Тежински индекс

99

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: