225/55R19 99V DX640

OUTLET 2018
DAVANTI
-40%

225/55R19 99V DX640

225/55R19 99V DX640

5,106.00 ден

На лагер

5,106.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016842-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Outlet

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: