225/55R19 99V Proxes Comfort SUV XL

TOYO

225/55R19 99V Proxes Comfort SUV XL

225/55R19 99V Proxes Comfort SUV XL

8,750.00 ден

На лагер

8,750.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500015 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

Proxes Comfort SUV

Додадовте производ во Вашата кошничка: