225/60R18 100H WSZer3

PIRELLI

225/60R18 100H WSZer3

225/60R18 100H WSZer3

12,690.00 ден

На лагер

12,690.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018618 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

WSZer3

Тежински индекс

100

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: