225/60R18 104H S-WNT2 XL

PIRELLI

225/60R18 104H S-WNT2 XL

225/60R18 104H S-WNT2 XL

12,820.00 ден

На лагер

12,820.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501941 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

S-WINT 2

Тежински индекс

104

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: