225/65R16C 112/110T Vantoura

DAVANTI
-10%

225/65R16C 112/110T Vantoura

225/65R16C 112/110T Vantoura

6,921.00 ден

На лагер

6,921.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500326 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

За сите сезони

Бренд

DAVANTI

Шара

Vantoura

Додадовте производ во Вашата кошничка: