235/35R19 91Y UHP XL RI

RIKEN
-10%

235/35R19 91Y UHP XL RI

235/35R19 91Y UHP XL RI

4,986.00 ден

На лагер

4,986.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA011019 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

91

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: