235/35R19 91Y PILOT SPORT 5 XL

MICHELIN
-10%

235/35R19 91Y PILOT SPORT 5 XL

235/35R19 91Y PILOT SPORT 5 XL

11,322.00 ден

На лагер

11,322.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500522 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SPORT 5

Додадовте производ во Вашата кошничка: