235/35R19 91Y MP47 Hectorra 3 XL FR

MATADOR

235/35R19 91Y MP47 Hectorra 3 XL FR

235/35R19 91Y MP47 Hectorra 3 XL FR

7,750.00 ден

На лагер

7,750.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500447 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Додадовте производ во Вашата кошничка: