235/40R18 95V SNOW XL RI

RIKEN

235/40R18 95V SNOW XL RI

235/40R18 95V SNOW XL RI

5,970.00 ден

На лагер

5,970.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015325 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snow

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: