235/40R18 95V WSZer3

PIRELLI
-10%

235/40R18 95V WSZer3

235/40R18 95V WSZer3

12,231.00 ден

На лагер

12,231.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008842 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

WSZer3

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: