235/40R18 95V WINTER XL TA

TAURUS

235/40R18 95V WINTER XL TA

235/40R18 95V WINTER XL TA

5,720.00 ден

На лагер

5,720.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015327 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: