235/40R18 95V SNOWTIME B2 XL

RIKEN

235/40R18 95V SNOWTIME B2 XL

235/40R18 95V SNOWTIME B2 XL

4,570.00 ден

На лагер

4,570.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010641 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snowtime B2

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: