235/45 R18 98Y Celsius AS2 XL

TOYO

235/45 R18 98Y Celsius AS2 XL

235/45 R18 98Y Celsius AS2 XL

10,300.00 ден

На лагер

10,300.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500763 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

TOYO

Шара

Celsius AS2

Додадовте производ во Вашата кошничка: