235/45R17 97H GREEN-Max Winter UHP

LING LONG

235/45R17 97H GREEN-Max Winter UHP

235/45R17 97H GREEN-Max Winter UHP

3,900.00 ден

На лагер

3,900.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504942 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN-Max

Тежински индекс

97

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: