235/45R17 97V FR TS850 P XL

CONTINENTAL

235/45R17 97V FR TS850 P XL

235/45R17 97V FR TS850 P XL

14,740.00 ден

На лагер

14,740.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008978 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

97

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: