235/45R17 97V WINGUARD Sport 2 XL

NEXEN
-10%

235/45R17 97V WINGUARD Sport 2 XL

235/45R17 97V WINGUARD Sport 2 XL

7,344.00 ден

На лагер

7,344.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502177 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WINGUARD Sport 2

Тежински индекс

97

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: