235/45R17 97H WR A3 XL

NOKIAN
-10%

235/45R17 97H WR A3 XL

235/45R17 97H WR A3 XL

8,721.00 ден

На лагер

8,721.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA005845 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR A3

Тежински индекс

97

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: