235/45R17 97V S954 XL

TOYO

235/45R17 97V S954 XL

235/45R17 97V S954 XL

8,460.00 ден

На лагер

8,460.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021192 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

S954S

Тежински индекс

97

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: