235/45R18 98V PILOT ALPIN PA5 XL

MICHELIN
-10%

235/45R18 98V PILOT ALPIN PA5 XL

235/45R18 98V PILOT ALPIN PA5 XL

12,906.00 ден

На лагер

12,906.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018044 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: